Cookie information

Vi bruger cookies til indsamling af statistik og til trafikmåling. Vi bruger informationen til forbedring af hjemmesiden. Ved at klikke videre, accepterer du brugen af cookies.
Læs mere

Kundeservice
86 87 09 10 Åben 9-17.00 mail@stald-direkte.dk
Sidst set Log ind Favoritter
Menu
0KurvDKK
I alt0,00 DKK
Vis indkøbskurv
Menu
Hurtig leveringHurtig levering, 1-3 hverdage
Gratis fragtGratis fragt v/køb over 499,-
FinansieringFinansering op til 10.000
100% danskejet virksomhed100% danskejet virksomhed
FilterFiltrer visning

Medarbejdere

Administration og webshop

Allan Bialazka Hansen Direktør allan@stald-direkte.dk
Heidi Juhl Hansen Regnskab og bogholderi heidi@stald-direkte.dk
Line Bialazka Hansen Marketing- og e-commerce manager line@stald-direkte.dk
Louise Bialazka Hansen Indkøbs- og webassistent - Grovvarecentret louise@stald-direkte.dk
Maria Holm Indkøbs- og webassistent - Stald-Direkte maria@stald-direkte.dk

Butikken i Ans

ans@stald-direkte.dk

Sara Lyngsø Salgsassistent
Anette Bjerre Larsen Lagermedarbejder
Anfred Hansen Chauffør

Butikken i Silkeborg

silkeborg@stald-direkte.dk

Marie Skov Olesen Afdelingsleder
Emilie Sofie Louring Salgsassistent
Kjeld Baad Salgsassistent
Julie Keller Salgsassistent
Anne-Belle Rindel Olsen Salgsassistent
Rebecca Sonnenburg Nielsen Salgsassistent
Kia Keller Salgsassistent
Nikolaj Grud Hansen Lagermedarbejder
Allan Nielsen Lagermedarbejder

Butikken i Herning

herning@stald-direkte.dk

Lone Thrane Salgsassistent
Nanna Bialazka Hansen Salgsassistent
Instagram stalddirekte.dk
Instagram grovvarecentret.dk